
Фігурка Pokemon Mew з покеболом, 10 см, міні набір з коробкою
560 ₴
- Готово до відправки
- Код: 293
+380 (93) 831-15-21
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фігурка Pokemon Mew (М'ю) з покеболом.
Модель виконана у рожевому кольорі, має рухомі частини. У комплекті міні покебол та подарункова коробка.
Комплектація:
• Фігурка Mew
• Покебол
• Коробка
Розміри:
• Висота фігурки — приблизно 10 см
• Розмір покебола — 8 см
• Розмір коробки — 8 × 8 × 8 см
Матеріал — пластик.
Підходить для гри та колекції.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Персонажі відеоігор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Висота | 110 мм |
| Персонажі | Покемони |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 80 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴

