
Фігурка Диявол Хомура Дівчинка-чарівниця Мадока Маґіка Puella Magi Madoka Magica Devil Homura 20 см оригінал
2 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 234
+380 (93) 831-15-21
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Оригінальна колекційна фігурка Хомура Акемі (Akemi Homura) у темній формі (Devil Homura) від Banpresto серії Evolve — з фільму аніме «Дівчинка-чарівниця Мадока Маґіка: Повстання» (Puella Magi Madoka Magica / Movie Rebellion).
Характеристики:
-
Виробник: Banpresto (Bandai Spirits), Японія
-
Серія: Banpresto Evolve
-
Аніме: Дівчинка-чарівниця Мадока Маґіка (Puella Magi Madoka Magica / Madoka Movie Rebellion)
-
Персонаж: Диявол Хомура (Devil Homura)
-
Висота: близько 20 см (приблизно 24 см від основи до верхівки)
-
Матеріал: Пластик (ПВХ)
-
Стан: Нова, в оригінальній упаковці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Banpresto |
| Країна виробник | Японія |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Висота | 200 мм |
| Персонажі | Аніме |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | аніме |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴







