-10%

Фігурка Доума Клинок, що знищує демонів | Demon Slayer Doma Banpresto Vibration Stars 14 см оригінал
2 000 ₴
1 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 233
+380 (93) 831-15-21
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальна колекційна фігурка Доума (Doma) від Banpresto серії Vibration Stars — з аніме «Клинок, що знищує демонів» (Demon Slayer / Kimetsu no Yaiba).
Характеристики:
-
Виробник: Banpresto (Bandai Spirits), Японія
-
Серія: Vibration Stars
-
Аніме: Клинок, що знищує демонів (Demon Slayer)
-
Персонаж: Доума (Doma)
-
Висота: 14 см
-
Матеріал: Пластик (ПВХ)
-
Стан: Нова, в оригінальній упаковці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Banpresto |
| Країна виробник | Японія |
| Тематика виробу | аніме |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 140 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 5 років |
| Персонажі | Аніме |
| Паковання | |
| Паковання | Картонна коробка |
| Довжина паковання | 150 мм |
| Ширина паковання | 100 мм |
| Висота паковання | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴






