-24%

Іграшка Покемон-трансформер Пікачу з Покебол
630 ₴
480 ₴
- Готово до відправки
- Код: 219
+380 (93) 831-15-21
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фігурка Пікачу — це ідеальний подарунок для фанатів покемонів, прихильників культової гри Pokémon GO та всіх, хто закоханий у чарівний світ Pokémon. Вона не лише дарує радість і яскраві емоції, а й розвиває фантазію та дрібну моторику — як у дітей, так і в дорослих.
🟡 Пікачу — справжня легенда
Пікачу — найвідоміший і найулюбленіший покемон у світі. Уже понад 20 років він є символом геймінгу, анімації та попкультури. Його впізнають миттєво, а любов до нього не має віку. Ця фігурка передає всю харизму, чарівність і енергію культового персонажа.
✨ Магічна трансформація
Особливість фігурки — її унікальне перетворення.
Почніть із маленької кулі — і вже за кілька секунд вона чарівним чином трансформується у Пікачу висотою 11 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Персонажі відеоігор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Висота | 110 мм |
| Персонажі | Покемони |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 80 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴



