
Фігурка Гатс Берсерк Нендороїд | Nendoroid Guts Berserk 10 см
960 ₴
- Готово до відправки
- Код: 166
+380 (93) 831-15-21
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Збірна рухома фігурка Гатса (Guts) в стилі Nendoroid з культового аніме «Берсерк» (Berserk). Персонаж представлений у своєму фірмовому образі — в чорних обладунках і з масивним мечем, що символізує силу і рішучість легендарного Чорного Мечника.
Завдяки рухомим елементам і додатковим аксесуарам, фігурці можна надавати різні пози і вирази, а прозора підставка з кронштейном забезпечує стійкість і зручне розміщення, роблячи її придатною як для колекції, так і для оформлення тематичної полиці.
Характеристики:
-
Висота: 10 см
-
Матеріал: ПВХ
-
Виробник: Китай
-
Стан: Нова, в упаковці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Матеріал | ПВХ |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 200 г |
| Персонажі | Аніме |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | аніме |
| Колір | Чорний |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 130 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴






