Румбокс або DIY House — це мініатюрний будиночок з усіма подробицями інтер'єру та побуту, який потрібно зібрати самостійно з доданих деталей. Це дуже цікаве заняття як для дітей, так і для дорослих! Обклейте стіни шпалерами, набийте подушки, зберіть мініатюрні меблі, проведіть світло, поставте квіти у вази та все інше акуратно та неспішно збирається за кілька днів. А результат тішитиме потім ще довго.
Розміри готового будинку:
- Ширина — 18 см
- Висота — 13 см
- Глибина — 13,5 см
Матеріали:
Дерево, тканина, папір, пластмаса
У комплекті:
- Деталі та матеріали для збирання
- Інструменти
- Клей
- Укриття від пилу з прозорого пластику, збірне
Батарейки купуються окремо.
Інструкція:
- У комплект входить друкована інструкція англійською мовою з наочними схемами та ілюстраціями. Усі елементи чітко позначені англійськими літерами та цифрами, що робить процес складання та використання максимально простим і зрозумілим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 10 років |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴








