-7%

Фігурка Мудзан Кібуцудзі Клинок, що знищує демонів Kibutsuji Muzan Demon Slayer Bandai Spirits 17 см оригінал
1 350 ₴
1 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 64
+380 (93) 831-15-21
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальна колекційна фігурка від Bandai Spirits Мудзан Кібуцудзі (Kibutsuji Muzan) з аніме «Клинок, що знищує демонів» (Demon Slayer)
Мудзан Кібуцудзі - перший демон, прабатько всіх інших, і головний антагоніст «Клинка, що знищує демонів». Його кров має силу перетворювати людей на демонів. Саме він знищив сім'ю Камадо і перетворив Незуко на демона, ставши головним ворогом Тандзіро. Його холодна харизма й абсолютна міць роблять його одним із найбільш упізнаваних лиходіїв.
Фігурка від Bandai Spirits передає вишуканий і зловісний вигляд Мудзана з високою деталізацією, що підкреслює його елегантність і загрозу.
Характеристики:
- Висота: 17 см
- Матеріал: Пластик (ПВХ/вініл)
- Виробник: Banpresto (Bandai Spirits), Японія
- Стан: Нова, в оригінальній упаковці
Відмінний вибір для колекціонерів і шанувальників «Клинка, що знищує демонів».
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Banpresto |
| Країна виробник | Японія |
| Тематика виробу | аніме |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 170 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 5 років |
| Особливості | Колекційні |
| Персонажі | Аніме |
| Паковання | |
| Паковання | Картонна коробка |
| Довжина паковання | 120 мм |
| Ширина паковання | 90 мм |
| Висота паковання | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴






