
Ігровий набір Рослини проти Зомбі / Plants vs Zombies - Морквяна гармата і Зомбі з конусом
570 ₴
- Немає в наявності
- Код: 41
+380 (93) 831-15-21
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ігровий набір «Рослини проти Зомбі / Plants vs Zombies» — Морквяна гармата і Зомбі з конусом переносить захопливі бої з екрана комп'ютерної гри Рослини проти Зомбі в реальність! Міцні фігурки виконані з високою деталізацією: рослина Морквяна гармата стріляє поролоновими кульками, а зомбі з володіє рухомими руками і знімним конусом на голові. Розміщуйте фігурки і цільтеся, щоб не допустити зомбі до будинку! Комплект стане чудовим подарунком для шанувальників гри, додаючи інтерактивності та реалістичності в ігровий процес.
У наборі:
- Морквяна гармата
- Зомбі з конусом
- 2 поролонові кульки
Розміри: висота зомбі - 13 см, рослини - 9 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Персонажі відеоігор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Висота | 130 мм |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Ігри |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴


