
Зачарований піксельний лук зі стрілою з Майнкрафт | Minecraft Bow
1 450 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34
+380 (93) 831-15-21
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зачарований піксельний лук Майнкрафт - це чудова іграшка для дітей, натхненна популярною грою Minecraft. Лук виконаний із міцного пластику, а стріла вкрита ЕВА-піною, що робить її безпечною для дітей і зручною у використанні. Іграшка ідеально підійде для активних ігор як вдома, так і на вулиці. З дальністю пострілу до 6 метрів діти зможуть насолоджуватися захопливими іграми, розвиваючи координацію та влучність. Такий аксесуар стане чудовим доповненням до будь-якого костюма Minecraft або просто улюбленою іграшкою на кожен день.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лук |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Стріли |
| Колір | Фіолетовий |
| Максимальна дальність стрільби | 6 м |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 30 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Ширина упакування | 340 мм |
| Висота упаковки | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴



