
Фігурка Ультимейт Мадока Дівчинка-чарівниця Мадока | Puella Magi Madoka Magica Ultimate Madoka 20 см оригінал
2 500 ₴
- Під замовлення
- Код: 235
Відправка з 02 червня 2026+380 (93) 831-15-21
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальна колекційна фігурка Ультимейт (Абсолютна) Мадока — божественна форма персонажа (Ultimate Madoka) від Banpresto серії Evolve — з фільму аніме «Дівчинка-чарівниця Мадока Маґіка: Повстання» (Puella Magi Madoka Magica / Movie Rebellion).
Характеристики:
-
Виробник: Banpresto (Bandai Spirits), Японія
-
Серія: Banpresto Evolve
-
Аніме: Дівчинка-чарівниця Мадока Маґіка (Puella Magi Madoka Magica / Movie Rebellion)
-
Персонаж: Мадока Канаме — Ультимейт Мадока (Madoka Kaname — Ultimate Madoka)
-
Висота: близько 20 см (≈24 см від основи до верхівки)
-
Матеріал: пластик (ПВХ)
-
Стан: нова, в оригінальній упаковці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Banpresto |
| Країна виробник | Японія |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Висота | 200 мм |
| Персонажі | Аніме |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | аніме |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴






