-10%

Фігурка Танджіро Камадо Клинок, що знищує демонів Нендороїд | Nendoroid Tanjiro Kamado Demon Slayer 10 см
950 ₴
855 ₴
- Готово до відправки
- Код: 168
+380 (93) 831-15-21
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

🖤🖤🖤 MagicZone SENZO — турбота про деталі
✔️ Є в наявності
✔️ Відправка в день замовлення
✔️ Перед відправкою ми перевіряємо все вручну
✔️ Новий товар
✔️ Ви бачите саме те, що отримаєте
✔️ 100% рейтинг — нам довіряють сотні покупців
Збірна рухома фігурка Танджіро Камадо (Tanjiro Kamado) в стилі Nendoroid з популярного аніме «Клинок, що знищує демонів» (Demon Slayer). Завдяки змінним обличчям, ефектним деталям і аксесуарам, фігурці можна надавати різні пози і емоції, передаючи динаміку битв і характер героя. Прозора підставка з кронштейном забезпечує стійкість і зручне розміщення, роблячи фігурку відмінним варіантом як для колекції, так і для оформлення тематичної полиці.
Характеристики:
-
Висота: 10 см
-
Матеріал: ПВХ
-
Виробник: Китай
-
Стан: Нова, в упаковці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Блакитний |
| Висота | 100 мм |
| Персонажі | Аніме |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | аніме |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 130 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴








