DIY House румбокс "Crush Blue " — це будиночок для самостійного складання, який подарує вам захопливий процес творчості. Це мініатюрний затишний будиночок у прохолодних синіх тонах з повним набором меблів, аксесуарів, картинами та іншими деталями, які створюють атмосферу комфорту. Усі елементи виготовлені з якісних матеріалів, а процес складання не лише захопливий, але й розвиває уважність і точність. Чудовий вибір для відпочинку, хобі або оригінального подарунка для
розмір готового виробу:
- Висота — 18 см
- Ширина — 25,1 см
- Глибина — 19,6 см
Комплектація:
- Деталі з дерева, паперу, тканини, пластику
- Прозорий чохол від пилу (збірний)
- Інструменти для складання
- Клей
Інструкція:
- У комплект входить яскрава кольорова інструкція англійською мовою в друкованому вигляді. Усі етапи складання показані за допомогою зрозумілих ілюстрацій, щоб дитина і дорослий з легкістю впоралися з процесом разом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 10 років |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴







