
Фігурка «Володар Перснів Ангмарський Король-Чародій | Witch-king of Angmar The Lord of the Rings» 26 см
1 950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 65
+380 (93) 831-15-21
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пориньте у світ «Володаря Перснів» з фігуркою Короля-чарівника Ангмара, що втілює всю похмуру силу і велич ватажка Назгулів. Висота в 26 см дає змогу в найдрібніших деталях роздивитися його страхітливі обладунки, зловісну корону і магічну зброю, якими він наводив жах на героїв Середзем'я. Ця фігурка немов оживляє легенду, переносячи вас в епічну боротьбу світла і темряви, створену генієм Дж. Р. Р. Толкіна.
Вона стане чудовим подарунком для всіх шанувальників великої саги або гідною прикрасою будь-якої колекції, нагадуючи про чари і велич легендарного світу Середзем'я.
Характеристики:
-
Висота: 26 см
-
Матеріал: ПВХ
-
Виробник: Китай
-
Стан: Нова
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Висота | 260 мм |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 205 мм |
| Ширина упакування | 140 мм |
| Висота упаковки | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴










