
Ігровий набір Рослини проти Зомбі / Plants vs Zombies - Бананомет і Зомбі Мушкетер у ковпаку
560 ₴
- Немає в наявності
- Код: 44
+380 (93) 831-15-21
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ігровий набір «Рослини проти Зомбі / Plants vs Zombies» — Бананомет і Зомбі Мушкетер у ковпаку переносить битви з популярної гри просто до вас додому! Деталізовані фігурки додають реалістичності: Бананомет здатний вистрілювати бананом під час натискання на кнопку, а Зомбі Мушкетер має рухливі руки, знімний ковпак і вистрілює своєю головою. Будуйте захист, прицільтеся і не дайте зомбі наблизитися до будинку! Набір стане чудовим подарунком для фанатів гри, додаючи інтерактивності та веселощів.
У комплекті:
- Бананомет
- Зомбі Мушкетер
Розміри: висота зомбі - 13 см, бананомета - 9 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Персонажі відеоігор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Висота | 130 мм |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Ігри |
| Кількість предметів у наборі | 2 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴





